Zastupitelstvo se bude nahrávat (aktualizace!)

NL_500x500_01Chcete ve čtvrtek večer hrát s dětmi maňáskové divadlo a nechce se vám proto na úřad, kde se v tu dobu koná veřejné zasedání zastupitelstva? Zajímá vás ale přesto, jak se bude hlasovat a jaká diskuze se k jednotlivým bodům strhla? Žadný problém!

Žijeme ve 21. století, nahrávací technika je dostupná a internetové spojení i v naší obci plně dostačující. Můžete se proto podívat na záznam zasedání třeba v pátek pozdě večer, až bude celý zbytek rodiny už spát.

Je to na první pohled jen malý krůček. Ale v informování Litně, Bělče a Leče gigantický posun směrem vpřed. Víte sami, jak málo jste se za posledních 20 roků dozvěděli o tématech, která se řešila. Jak málo bylo článků v Našich novinách. Jak nemožné bylo dostat se přes internet k zápisům ze zasedání zastupitelstva.

Nová Liteň si dala za cíl zlepšit a zmodernizovat život v našem městysi. A k tomu informovanost neodmyslitelně patří.

Přejeme vám pěkný obraz a nerušený zvuk!


Aktualizace, 25.11.2014:

Měli jsme malé zpoždění, které bylo zaviněno technickými problémy s přidáním velkého videa do různých internetových prohlížečů. Nicméně po neděli se objevil záznam konečně volně přístupný na našem webu pod nabídkou „Veřejná zasedání“ (zde). Příští verzi se pokusíme zrealizovat už ve vysoké kvalitě a s ještě lepším, méně rušeným zvukem.

Výsledek předčil naše očekávání. Obec čekala s vypracováním zápisu na zveřejnění záznamu, protože i na tomto zasedání nebylo zrovna snadné, zachytit jednotlivé body věrně a věcně správně. Jak se jim to povedlo můžete srovnat sami. Zápis totiž také rádi zveřejníme, hned jak nám bude poskytnut.