Děkujeme za vaši podporu v průběhu celé kampaně

Napsal | 9.10.2014

Milí sousedé, dámy a pánové, přátelé, kamarádi!

Jsme téměř na konci naší pouti za lepší poměry v našem nejbližším okolí. Zbývá nám poslední a nejdůležitější krok! Zvednout se od husy a knedlíků a jít volit 🙂 Možná se nad tou formulací pousmějete, ale zhruba u poloviny z nás vždy zvítězí něco jiného a volit nejde. Chtěl bych vás požádat, abyste si udělali tu čtvrt hodinku času a volit opravdu šli. Máme všichni dohromady obrovskou příležitost! Já jsem se nechal přemluvit a opouštím tak jako tak moji firmu, abych se mohl práci starosty naplno věnovat. Nacházím se tedy v příhodném životním okamžiku. Nikdo neví, co bude za 4 roky a kam mě profesně vítr zavane. Může to být zase nadlouho poslední příležitost k tomu vydat se dopředu do 21. století a vybudovat z Litně, Bělče, Leče a Vlenců moderní čistou obec se všemi výhodami, které život na venkově představuje.

Diky5_kastan

Postavili jsme důstojné a inteligentní kandidáty a lidi, kteří mají pro naší obec cit a všemi silami budou hájit zájmy svých občanů. Máme nejvyváženější a po všech stránkách opravdu dobrou kandidátku. Rozhodněte podle vašeho nejlepšího vědomí a svědomí. Jde o vaši budoucnost, budoucnost našich dětí a budoucnost vašich obcí – a to znamená také o budoucnost naší země. V těchto volbách, více než v kterýchkoli jiných, držíte osud opravdu ve svých rukách. Každý hlas rozhoduje. Děkujeme vám za něj.

Držím vám palce, ať to dobře dopadne! HIGH FIVE – VOLÍME 5. DÍKY 🙂

S úctou

Filip Kaštánek

 1. Tom Šafránek

  Aby bylo jasno, jsem náplavka! Běleč jsem si oblíbil na první pohled. Poloha obce je nádherná a okolí také. Bohužel pro mě a mojí lepší polovinu jsem naivní a mám až moc velkou představivost. Dovedu si představit, jak to tady kdysi vypadalo a co se tady dělo po roce 1948…… a ještě víc si dovedu představit, jak by to tady mohlo vypadat!

  Zpět k mé naivitě! Když jsem před 15 lety přijel, tak by mě ani ve snu nenapadlo, že za 15 let se tady skoro nic nezmění k lepšímu. Je to skoro naopak. Ano, občas jsem hodně kritický! Jsem, ale také optimista!

  Vážení, vidím světlo v tunelu! Já a moje rodina budeme hlasovat pro změnu! Budeme volit Kaštánka a spol. – tedy kandidátku č.5! Těším se na novou Běleč, Liteň, Leč i Vlence.

  „Give me Five“

  Reagovat
 2. Petr Novák

  Dobrý den,
  přidávám se hrdě také k náplavám. Asi proto mám jiný pohled na věc, bohužel v případě Bělče převažuje ten kritický. Od r. 2001, kdy jsem si zde pořídil nemovitost, se opravdu k lepšímu nezměnilo mnoho. Spíše naopak. Je- li obec Liteň pozadu oproti jiným obcím o 10 let ( viz. vyjádření z jednání s firmou Šindler ), pak nevím, o kolik pozadu je naše Běleč. 🙂
  Teď je konečně šance něco změnit. Mít možnost opravdu ovlivnit to, jak bude Běleč vypadat.
  Energie a dobré nápady evidentně Filipovi a spol. nechybí. Ve většině názorů se schodujeme, takže za mne je volba jasná. Konečně dobrý důvod jít volit.
  Takže Filipe, držíme palce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *